Lupta pentru Primăria Capitalei: Firea se laudă cu susţinerea lui Ilie Năstase / Mesajul transmis de "Nasty"
![](https://image.epochtimes-romania.com/2020/09/144953_top.jpg)
Candidatul PSD la Primăria Capitalei, Gabriela Firea, se laudă acum cu susţinerea publică a tenismenului Ilie Năstase, care a publicat un mesaj video de susţinere pentru social-democrată.
"Ştiu că se apropie alegerile la Primăria Capitalei. Am făcut şi eu treaba asta cu mulţi ani în urmă. O susţin pe doamna Firea pentru că dânsa a mai fost la primărie, ştie ce face. Nu a terminat proiectele pe care trebuia să le termine şi o să le termine acum. Îi doresc mult succes şi baftă!", a transmis Ilie Năstase.
Reacţia Gabrielei Firea după mesajul lui Ilie Năstase
"Mulţumesc, Ilie Năstase!
Cuvintele sunt prea puţine pentru a descrie recunoştinţa pe care o am. Este onorantă aprecierea unor mari români, care au recunoştinţa întregii ţări.
Încrederea şi susţinerea primită mă motivează şi mai mult. Mă bucur că putem, ÎMPREUNĂ, să facem echipă pentru Bucureşti – oraşul dorit de oameni!", a scris Gabriela Firea pe pagina sa de socializare.
Vă invităm să urmăriţi materialul video.